KONST / Litografier / Färglitografi 13462029
nr 1346 2029
Henri Goetz
(1909-1989), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 3/40. Motivet: 33x49cm
Henri Goetz, fransk-amerikansk bildkonstnär född 1909, död 1989.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:56:48
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Henri Goetz
Läs mer om Henri Goetz